Použite kód LETNAPONUKA10 a získajte 10% zľavu na všetky produkty z kategórie LETNÁ PONUKA.

Doprava a platba

Možnosti Doručenia

Spôsob doručenia Cena Poznámka
Packeta (Zásielkovňa) od 3,30 € (do 5kg) do 4,50 € (5-10kg) Doprava zdarma pri objednávke nad 49€
Kuriér - DPD Home 4,90 € Doprava zdarma pri objednávke nad 99€
DPD Pickup - Odberné miesto alebo Box 3,90 € Doprava zdarma pri objednávke nad 49€
Osobný odber - Pezinok Zdarma Otvorené v pracovné dni od 8:30 do 16:30

Možnosti Platby

Spôsob platby Poplatok
Platba kartou Bez poplatku
Dobierka 1,79 €
Prevodom na účet Bez poplatku

Doprava

Na rýchlosti doručenia si naozaj zakladáme. Posúvame odchody kuriérov z nášho skladu tak, aby ste tovar mali na ďalší pracovný deň doma. Až 80% objednávok doručíme na ďalší pracovný deň. Doprava je pri objednávke nad 49€ ZDARMA (Packeta + DPD Pickup), prípadne nad 99€ pri doručení na adresu. Na výber Vám ponúkame nasledovné spôsoby doručenia:

Packeta (Zásielkovňa)

Váša objednávka bude expedovaná na Vami vybrané partnerské odberné miesto. Cena doručenia je od 3,30 € (do 5kg) do 4,50 € (5-10kg). Zoznam odberných miest je k dispozícii na tomto odkaze.

Kuriér - DPD Home

Vaša objednávka bude expedovaná kuriérskou spoločnosťou priamo na adresu. Platba na dobierku je možná aj priamo kartou kuriérovi. Využíváme spoločnosť DPD. Cena dopravy je 4,90 €.

DPD Pickup - Odberné miesto alebo Box

Vaša objednávka bude expedovaná kuriérskou spoločnosťou na Vami vybrané odberné miesto alebo do boxu. V prípade odberného miesta môžete rátať s väčšími veľkostnými limitmi zásielok, pri boxoch máte zasa možnosť nonstop vyzdvihnutia. Na výber máte všetky DPD boxy aj partnerské AlzaBoxy. Cena dopravy je 3,90 €.

Osobný odber

Pokiaľ ste z okolia Bratislavy, môžete využiť možnosť vyzdvihnúť si objednávku osobne priamo na našom showroome a Váš tovar si môžte pri preberaní aj skontrolovať. Tento spôsob dopravy je samozrejme zdarma. Otvorené máme v pracovné dni od 8:30 do 16:30. Viac informácii nájdete na tomto odkaze

Platba

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná platobné inštitúcia pôsobiace pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce skrze platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Dobierka

Tovar uhradíte priamo kuriérskej spoločnosti alebo na pobočke Zásielkovne. Poplatok za platbu dobierkou je 1,79 €.

Prevodom na účet

Objednávku je možné uhradiť prevodom na náš bankový účet. Tovar expedujeme až po prijatí platby.

Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH.