NAJLEPŠIE CENY V TOMTO ROKU! Zľava na všetky lišajníky -15% len do 29.9.2023.

Doprava a platba

Doprava

Na rýchlosti doručenia si naouaj zakladáme. Posúvame odchody kuriérov z nášho skladu tak, aby ste tovar mali na ďalší pracovný deň doma. Až 80% objednávok doručíme na ďalší pracovný deň.  Doprava je pri objednávke nad 49€ ( Packeta) zdarma. Na výber Vám ponúkame nasledovné spôsoby doručenia:

Slovenská pošta - balík na poštu

Tovar bude zaslaný na Vami vybranú pobočku pošty alebo do tzv. Balíkoboxu. Cena doručenia je 3,50€. Po doručení na cieľovú poštu budete informovaný o možnosti prevzatia e-mailom a SMS správou. Pri platbe na dobierku je možné tovar uhradiť v hotovosti a platobnou kartou pri prevzatí tovaru.

Slovenská pošta - balík na adresu

Tovar bude zaslaný na Vami zvolenú adresu. Cena doručenia je 4,40€. Platbu poštovému doručovateľovi je možné vykonať len v hotovosti.

Zásielkovňa

Váša objednávka bude expedovaná na Vami vybrané partnerské odberné miesto. Cena doručenia je 3,30€. Zoznam odberných miest je k dispozícii na tomto odkaze.

Kuriér

Vaša objednávka bude expedovaná kuriérskou spoločnosťou priamo na adresu. Platba na dobierku je možná aj priamo kartou kuriérovi. Využíváme spoločnost 123 Kuriér. Cena dopravy je 5€.

Osobný odber

Pokiaľ ste z okolia Bratislavy, môžete využiť možnosť vyzdvihnúť si objednávku osobne priamo na našom showroome a Váš tovar si môžte pri preberaní aj skontrolovať. Otvorené máme v pracovné dni do 16:30. Viac informácii nájdete na tomto odkaze

Platba

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná platobné inštitúcia pôsobiace pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce skrze platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Dobierkou

Tovar uhradíte priamo kuriérskej spoločnosti, Slovenskej pošte alebo na pobočke Zásielkovne.

Prevodom na účet

Objednávku je možné uhradiť prevodom na náš bankový účet. Tovar expedujeme až po prijatí platby.