Veľmi nás teší, že pravidelne dostávame fotky hotových machových obrazov od Vás - našich zákazníkov. Môžeme tak na vlastné oči vidieť, ako sa naše produkty menia na krásne umelecké diela. Mnoho ľudí má však stále strach a prirodzený rešpekt pred tvorbou machových obrazov a boja sa, že výsledný efekt nebude taký ako vidia na internete. Pomôžte im zahnať strach a ukážte im aké je to jednoduché.

Ak máte pocit, že Ste kreatívni a plánujete v blízkej budúcnosti vytvoriť machový obraz, podeľte sa so svojou prácou s ostatnými zákazníkmi Machovne.sk a my Vás za to odmeníme. Stačí ak svoj postup práce zdokumentujete niekoľkými fotografiami, prípadne sa podelíte so svojimi vychytávkami a trikmi, ktoré Vám uľahčujú robotu. Ak budete mať chuť, fotografie môžete obohatiť aj o krátke komentáre. Mnoho ľudí má problém odhadnúť, koľko machov si majú zakúpiť - napíšte im aké množstvo machov a iného materiálu ste na Váš obraz spotrebovali.

Fotografie spolu s textom nám posielajte na info@machovna.sk s predmetom Návod a my Vám zašleme kupón v hodnote 25€ na ďalší nákup

Tipy na machové obrazy, ktoré by sme ocenili: obraz z kopčekového machu, kombinovaný obraz z viacerých druhov machu, jesenný machový obraz, machový strom alebo iný zaujímavý tip. 

Podmienky získania kupónu:

  • použité machy a rastliny musia byť z machovna.sk (napište nám prosím číslo objednávky)
  • platnosť kupónu je do 30.11.2021
  • kupón je možné využiť na ďaľšiu objednávku v hodnote aspoň 40€
  • textová časť návodu by mala obsahovať informácie o spotrebe materiálu a lepidla, napíšte nám aký podklad ste použili (prípadne ako ste ho vyrobili), Vaše dojmy z našich machov. Poraďte ostatným ako ste machy upravovali pred lepenín (strihanie, rezanie, krájanie..)
  • poteší nás čo najväčší rozsah :-)