Použite kód JARNAPONUKA10 a získajte 10% zľavu na všetky produkty z kategórie JARNÁ PONUKA.

Špeciálna ponuka pre školy

Machový obraz na výtvarnej výchove alebo pracovnom vyučovaní?

Pridajte sa aj Vy k desiatkam tried, ktoré si počas vyučovania vytvorili svoj vlastný machový obraz, prípadne spoločnú dekoráciu triedy alebo chodby. Dokážeme Vám zabezpečiť všetko potrebné k tejto aktivite. Veľmi obľúbené sú DIY sady. Žiaci si môžu takýto obraz vytvoriť samostatne alebo vo dvojiciach. Vieme Vám dodať akýkoľvek podklad, akejkoľvek veľkosti. Často sú žiadané napr. srdiečka - počas Valentína alebo Dňa matiek!

Chceli by ste oživiť spoločné chodby Vašej školy veľkou machovou stenou? Do procesu jej výroby sa môžu zapojiť všetci žiaci. Dajte nám vedieť a určite niečo vymyslíme.

Pre všetky školy poskytujeme zaujímavé zľavy vo výške 10-25% (podľa veľkosti objednávky). Podmienka je fakturácia na školské zariadenie.

Pre uplatnenie zľavy nám napíšte na info@machovna.sk ešte pred vytvorením, prípadne tesne po vytvorení objednávky a zároveň požiadajte o zľavu aj v poznámke objednávky. Zľavy sa nepriraďujú automaticky na základe fakturácie na školu! Zľavu Vám preto priradí náš pracovník ručne.