Stabilizovaný mach = Kúsok prírody u Vás doma bez akýchkoľvek starostí. Vytvor si svoj vlastný machový obraz!

Stabilizované machy sú vychádzajúcou hviezdou v interiérovom dizajne. Vo veľkom sa využívajú v domácnostiach aj v kanceláriách po celom svete a obohacujú tak vnútorné priestory jedinečným kúskom prírodného umenia. Ich hlavnou výhodou je, že sú takmer bezúdržbové. Vďaka stabilizácií si zachovajú svoj „živý“ vzhľad, avšak eliminujú sa všetky starosti súvisiace so starostlivosťou o živé rastliny - nie je potrebné ich polievať, presádzať ani inak ošetrovať.

V súčasnosti si už viete bez problémov vytvoriť svoj vlastný machový obraz a nemusíte vyhadzovať peniaze za hotové výrobky. V našej ponuke nájdete široký výber stabilizovaných machov - plochých, kopčekových aj lišajníkov, v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych veľkostiach balení, či už chcete zhotoviť jeden malý machový obrázok alebo celú machovú stenu.

Aké množstvo machu potrebujem na moju veľkosť obrazu?

V nasledujúcich tabuľkách uvádzame príklady približnej spotreby stabilizovaného machu na uvedených plochách pre lepšiu predstavivosť: Platí pravidlo, že čím hustejšie nalepený mach, tým hustejšia štruktúra a väčšia spotreba.